Dębowe Wiatrówki

Kategorie

Newsletter

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-18

Telefon:+48 600 684 808

Skontaktuj się z naszą infolinią!

O NAS

Strzelectwo to pasja. Pasja, którą każdy odkrywa powoli i indywidualnie. Zapewne większość osób kojarzy wiatrówki, czy to ze strzelnicami "odpustowymi", czy z chińskimi wiatrówkami dostępnymi w marketach. Świat nowoczesnych wiatrówek jest jednak złożony i olbrzymi. Wiatrówki po zmianie ustawy o broni i amunicji stają się coraz bardziej popularne, ponieważ każdy może posiadać wiatrówkę gwintowaną poniżej 17J (energia nadana śrutowi wystrzelonemu nie przekracza 17J). W związku z tym strzelectwo pneumatyczne cieszy się wciąż roznącą popularnością, w większości miast działają grupy strzeleckie zrzeszające formalnie, czy też mniej, strzelców wiatrówkowych. Za popularnością idzie też rozwój technologiczny. Nowoczesne wiatrówki są dużo bardziej skomplikowane od broni palnej, celnością jej dorównują. Skupienie strzałów w seri 5 strzełowej na poziomie 6 mm na 50 metrach jest osiągalne dla topowych sprzętów.

Niestety cały świat zmierza do jak największej produkcji i najtańszym kosztem. Wiatrówki produkowane są masowo, bardzo często (nawet najdroższe) z błędami produkcyjnymi, opiłkami po procesie obróbki, niedociągnięciami wynikającymi ze zużycia matryc lub urządzeń, na których wykonywane są ich elementy. Zalane są też w większości smarami i olejami, mającymi za zadanie zakonserwować wiatrówkę podczas jej leżakowania w magazynach. Niektóre wiatrówki produkowane są także sztampowo i niedokładnie, co nie pozwala rozwinąć ich całego potencjału. (zapraszam na stronę na facebooku, gdzie publikuje niektóre niedociągniecia i ciekawostki dotyczące wiatrówek)

Tu znajduje się istota działalności Dębowych Wiatrówek. Jako pasjonat staram się dostarczyć pasjonatom najlepszy produkt w rozsądnej cenie. Wszystkie wiatrówki oferowane w katalogu na tej stronie przechodzą minimum przegląd zerowy. Podczas przeglądu zerowego dokładnie usuwam smary fabryczne, zastępując je smarami roboczymi, w zależności od charakteru pracy danego elementu wiatrówki, oraz usuwam wszelkie pozostałości poprodukcyjne. Gdy wiatrówka jest rozebrana watro pokusić się o tuning, czyli wydobyć cały potencjał sprzętu. W zależności od systemu zasilania, rodzaju wiatrówki stosuje się na przykład uszczelki o różnej geometrii, dopasowane prowadnice z wytrzymałych tworzyw sztucznych, osłony sprężyn, dopracowuje wielkość komory strzałowej, koryguje osiowość transferportu, koryguje średnicę dławika, wykonuje nowe zakończenie lufy, dopasowuje ciśnienie na regulatorze... Oczywiście podstawą jest też poprawa pracy spustu. Każda wiatrówka jest przeze mnie traktowana indywidualnie i dobieram do konkretnego modelu rozwiązanie najlepsze z możliwych.

Na stronie prezentowane są wiatrówki sprawdzone, warte uwagi i swojej ceny, przed wysyłką poddane zabiegom dopracowującym. Czy da się kupić taniej? Pewnie tak, ale czy taniej w dzisiejszych czasch znaczy lepiej? Po wszystkich zabiegach produktem oferowanym na tej stronie jest wiatrówka trwała, celna, solidna, bezkompromisowa. Dębowa.

W ofercie znajduje się także szeroka gama usług tuningowych, usprawniających już posiadane wiatrówki. Większość wiatrówek dostępnych na rynku da się usprawnić stosując dobrane do nich rozwiązania.

Więc jeśli masz wiatrówkę, która chciałbyś usprawnić, aby sprawiała Ci jak najwięcej frajdy że strzelania (a właściwie trafiania), lub kupiłeś i chcesz zagwarantować jej długotrwałą i bezawaryjna pracę, bądź też chcesz kupić nową wiatrówkę od razu po tuningu, śmiało zapraszam do kontaktu.

Z przyjemnością zajmuję się także renowacja i przywracaniem drugiej młodości starym wiatrówkom.

 

GWARANCJA

Oprócz gwarancji, którą zapewnia producent, na każdą wiatrówkę udzielana jest gwarancja sklepu www.debowewiatrowki.pl na 12 lub 24 miesięcy (informacja w opisie przedmiotu) od daty sprzedaży. Gwarancję można przedłużyć o kolejny rok, pod warunkiem przesłania sprzętu na przegląd przed upływem okresu gwarancji. Koszt przeglądu gwarancyjnego wynosi 50 zł brutto i w jego skład wchodzi kompleksowe czyszczenie wiatrówki i uzupełnienie smarów roboczych. Dokonywana jest też ocena techniczna mechanizmów wiatrówki i pomiar prędkości początkowej śrutu.

Gwarancji nie podlegają części zuzywające się podczas eksploatacji, między innymi sprężyna główna, uszczelka tloka.

Gwarancja może zostać unieważniona w przypadku stwierdzenia prób ingerencji w mechanizm wiatrówki, innych niż zostały dokonane podczas tuningu (nie dotyczy podkładek dystansowych sprężyny głownej), czy nieprawidłowej eksploatacji sprzętu (na przykład strzelanie bez załadowania śrutu).

Dokumentem uprawniającym do realizacji gwarancji jest dokument z pieczątką i data sprzedaży dołączany do wiatrówki lub faktura sprzedaży. W przypadku przedłużenia okresu gwarancyjnego na wyżej wymienionych dokonywana jest stosowna adnotacja.

W przypadku pytań dotyczących gwarancji udzielanej przez www.debowewiatrowki.pl , czy sposobu jej realizacji zapraszam do kontaktu: biuro@debowewiatrowki.pl  lub 600684808