Dębowe Wiatrówki

Newsletter

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-18

Telefon:+48 600 684 808

Skontaktuj się z naszą infolinią!

Tuning wiatrówek sprężynowych

Tuning wiatrówek sprężynowych View full size

Oferta tuningu wiatrówek sprężynowych. Cena obejmuje przegląd, ostateczna cena zależy od indywidualnie dobranych modyfikacji.

Więcej szczegółów

Stan: Proszę o kontakt w sprawie czasu realizacji.

49 items in stock

150,00 zł

Oferta tuningu wiatrówek sprężynowych. Cena obejmuje przegląd, ostateczna cena zależy od indywidualnie dobranych modyfikacji. 

Gdy wiatrówka jest rozebrana podczas przeglądu watro pokusić się o tuning, czyli wydobyć cały potencjał sprzętu. W zależności od systemu zasilania, rodzaju wiatrówki stosuje się na przykład uszczelki o różnej geometrii, dopasowane prowadnice z wytrzymałych tworzyw sztucznych, osłony sprężyn, wagę tłoka, wykonuje nowe zakończenie lufy. Oczywiście podstawą jest też poprawa pracy spustu przez odpowiedznią obróbkę zapadek i odpowiednie smarowanie. Każda wiatrówka jest przeze mnie traktowana indywidualnie i dobieram do konkretnego modelu rozwiązanie najlepsze z możliwych. 

UWAGA! Czas realizacji, zakres prac i ostateczna cena ustalane indywidualnie! Po zakupie usługi tuningu proszę o kontakt telefoniczny (na maile mozę odpowiadać z opóźnieniem) lub kartkę z numerem telefonu dołączoną do paczki.