Dębowe Wiatrówki

Kategorie

Newsletter

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-18

Telefon:+48 600 684 808

Skontaktuj się z naszą infolinią!

Tuning Hatsan 30-99

Tuning Hatsan 30-99 View full size

Dopracowanie systemu wiatrówek Hatsan 30-95, inne wiatrówki Hatsan mogą wymagać większego nakładu pracy, w razie pytań zapraszam do kontaktu.

Więcej szczegółów

Stan: Proszę o kontakt w sprawie czasu realizacji zamówienia. (zwykle 7 dni roboczych)

200,00 zł

Tuning polegający na wykonaniu zabiegów, które sprawiają, że Hatsan strzela cicho, powtarzalnie i celnie, czyli:

- Mycie systemu wiatrówki i usunięcie fabrycznych nadlewek, wiórów i zadziorów, które pozostały po obróbce. Pozwala to systemowi działać płynniej.

- Wymiana sprężyny i dopasowanie dłuższej do niej dłuższej i ciaśniejszej prowadnicy z ertalonu, co wytłumia drgania i wycisza strzał.

- Wymiana fabrycznej uszczelki z twardego plastiku na dopasowaną samosmarującą. Pozwala to sprężać powtarzalnie powietrze i uzyskać stabilność prędkości wylotowej. Fabryczna uszczelka dodatkowo jest często uszkodzona przy montażu.

- Poprawa pracy spustu przez odpowiednią regulację, polerowanie elementów współpracujących i smarowanie. Dobry i wyczuwalny spust to jedna z podstaw celności. Poprawa jego elementów pozwala mu płynnie i powtarzalnie pracować.

- Poprawa i wykonanie nowego zakończenia lufy, tak zwanej "korony", co pozwala śrutowi opuścić lufę całym swoim obwodem jednocześnie, niwelując zjawisko "koziołkowania śrutu".

UWAGA! Czas realizacji ustalany indywidualnie! Po zakupie usługi tuningu proszę o kontakt lub kartkę z numerem telefonu dołączoną do paczki.