Dębowe Wiatrówki

Kategorie

Newsletter

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-18

Telefon:+48 600 684 808

Skontaktuj się z naszą infolinią!

Usługi serwisowe/dopracowanie (tuning) wiatrówek:

1. Piszesz e-mail na debowy@e-tawerna.pl lub biuro@debowewiatrowki.pl z opisem usługi, którą jesteś zaiteresowany/a. Możesz też zadzwonić na numer +48 600 684 808 (10-18) i ustalić wszystkie szczegóły.

2. Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów i wstępnego kosztorysu wysyłasz wiatrówkę na adres:

Maciej Dębowski
ul. Wolfkego 1/7
01-494 Warszawa

Pamiętaj o podaniu numeru kontaktowego +48 600684808 na potrzeby kuriera. Jeśli wiatrówka posiada otwarte przyrządy celownicze, szczerbinkę należy "skręcić" na najniższe położenie i dodatkowo zabezpieczyć w paczce. Lunetę należy zdemontować - jest zbędna.

Paczkę należy zabezpieczyć jak najlepiej przed uszkodzeniami. Polecam firmę K-EX - z doświadczenia wiem, że nie urządzają "konkursów w rzucie paczką" (przynajmniej w moim rejonie).

Do paczki należy dołączyć kartkę z krótką notatką z naszej rozmowy, z punktami które ustaliliśmy, adresem zwrotnym i telefonem kontaktowym.

3. Czekać na telefon. Dzwonię, gdy rozbiorę wiatrówkę i podczas rozmowy doprecyzowujemy zakres czynności, które w mojej opinii należy wykonać.

4. Dzwonię gdy wiatrówka jest już gotowa i przedstawiam pełny koszt, uzgadniamy formę płatności, oraz termin wysyłki.Zamówienia ze sklepu internetowego.

1. Zamawiasz interesującą Cię wiatrówkę i dzwonisz, lub czekasz na telefon ode mnie.

2. Przedstawiam Ci przewidywany czas realizacji zamówienia. Każda wiatrówka przechodzi u mnie tuning, więc potrzebuję na to czas, w zależności od obłożenia zleceniami.

3. Dzwonię przed wysyłką i wysyłam list przewozowy na podany w formularzu zamówienia e-mail, celem śledzenia paczki/umówienia się z kurierem.

Zamówienie można też złożyć telefonicznie, lub drogą e-mailową - debowy@e-tawerna.p lub biuro@debowewiatrowki.pl